czwartek, 17 kwietnia 2014

Poradnik: Dzienne promocje

Hejka :) najpierw chciałem was przeprosić za to, że tak długo nie pojawił się żaden przegląd, postanowiłem wam to zrekompensować i wyjaśnić jak działają dzienne promocje i jak polować na okazję.


Gdzie znajdę odnośnik do tej strony?
Odnośnik znajdziesz na stronie thesims3.com na dole strony głównej zobaczysz taki panel, odnoszący do dziennych promocji:

Co oznaczają te informacje na stronie?

Na tej części strony masz wypisane, jak nazywa się przeceniony obiekt, jego opis, ilość w % zakupień tego obiektu (po 100% obiekt się zmienia), czas przez który będzie jeszcze dostępny... oraz ikonka do pobrania/kupienia, ale lepiej na razie z tego nie korzystać, a o tym więcej w jak połączyć promocje


W tej części strony możemy zobaczyć jak będą kolejne promocje (może coś nam się spodoba) ale należy uważać, bo niektóre mogą być tak chwytliwe, że może ich zabraknąć... :)

Tu możemy zobaczyć jakie promocje ominęliśmy :)

Jak połączyć promocje?
Aby połączyć promocję musimy wejść w zestaw, który jest przeceniony i zobaczyć ile obiektów z niego już mamy... jeśli zobaczymy zieloną strzałkę to oznacza, że jesteśmy szczęśliwcami i mamy ten zestaw za darmo

Miarka na górze pokazuje nam ile procent obiektów mamy już zakupionych, na dole zobaczymy jakie obiekty mamy konkretnie.Życzę wam miłego łapania okazji i zdobywania całkiem nowych elementów do swojej gry w mniejszej cenie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz